تبلیغات
سایت تخصصی کشتی کج - نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 28 اکتبر 2011 - WWE SmackDown Results

مطالب سایت

نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 28 اکتبر 2011 - WWE SmackDown Results

توسط: رسول نوری| در: یکشنبه 8 آبان 1390
نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 28 اکتبر 2011:
شوء اسمکدان این هفته، اولین شوء پس از پی پی وی ونجنس بود که هوستون، تکزاس برگزار شد. در اسمکدان این هفته استوری بیگشو و مارک هنری ادامه پیدا کرد تا احتمالا شاهد تکرار بازی این دو در سوروایور سریز باشیم! همچنین بر خلاف هفته های قبل خبری از استوری دو سین کارا نبود و از طرفی بازگشت وید برت پس از هفته ها در اسمکدان نیز در نوع خود جالب بود! در شوء این هفته پنج بازی انجام شد که همگی از کیفیت مطلوبی برخوردار بودند که برای اطلاع بیشتر درباره حاشیه مسابقات می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمائید:
جهت دریافت تصاویر و عکس های مسابقات دابلیو دابلیو ای اسمکدان 28 اکتبر 2011 می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده است، بروید.
http://download-video-of-wrestling.mihanblog.com/post/681

با استفاده از آدرس بالا می توانید وارد وب سایتی شوید که عکس های مسابقات را برای دانلود قرار داده است.
پروموی ابتدای شوء:
اسمکدان با گلچینی از اتفاقات بین هنری و بیگشو در ونجنس آغاز شد. تدی لانگ در رینگ حضور دارد و صحبت های خود را درباره این مسابقه آغاز کرد. لانگ گفت: اتفاقات بدی برای بیگشو و هنری پس از ونجنس به وجود آمد اما هر دو امشب اینجا هستند و مشکلی ندارند و باید دید که سرنوشت و آینده کمربند سنگین وزن به کجا خواهد رسید! موزیک کریسچن زده شد و وی وارد رینگ شد. کریسچن گفت: سرنوشت کمربند قهرمانی سنگین وزن در آینده باید همین الان به من برسد و بیگشو و هنری لایق ادامه این کار نیستند و بیگشو هر چه سریع تر باید از این رقابت خارج شود! کریسچن یک تایتل شات میخواهد اما لانگ باخت های متوالی او به شیموس را یادآوری میکند و در اینجا موزیک سی ام پانک زده شد و او نیز به رینگ آمد. لانگ کمی درباره سوپرشوء راء و واسمکدان برای کریسچن صحبت کرد و پانک و کریسچن با هم بحث کردند! در پایان اصرار های کریسچن به جائی نرسید و لانگ رینگ را ترک کرد و پانک نیز با گفتن هولا! کریسچن را به اخم فرو برد!

مسابقه اول: ایر بوم در مقابل آوسوم تروث ......................... برنده مسابقه:
د میز و آرتروث
تروث در بیرون رینگ به بورن حمله کرد و در نهایت همراه با میز، اسکال کراشینگ و لیتل جیمی را همزمان اجرا کردند!
» پس از پایان بازی، تروث و میز گفتند که راک و سینا در سوروایور سریز به سرنوشت تریپل اچ و پانک دچار میشوند!

مسابقه دوم: وید برت در مقابل ترنت بارتا............................ برنده مسابقه:
وید برت
بارتا در اجرای هاری کانرانا ناموفق بود و ویستلند را از برت دریافت کرد و بازنده شد.

مسابقه سوم: رندی اورتن در مقابل دالف زیگلر..................... برنده مسابقه:
رندی اورتن
اورتن موفق شد پس از رد کردن زیگ زاگ، یک RKO را در این مسابقه طولانی بزند و برنده شود.
» پس از پایان بازی اورتن برای دقایقی به کودی رودز که در میز گزارشگران حضور داشت، خیره شد!

مسابقه چهارم: تایسون کید در مقابل دنیل برایان................... برنده مسابقه:
دنیل برایان
کید در اجرای شارپ شوتر ناموفق بود و سابمیشن لبیل لاک را از برایان دریافت کرد و مجبور به تپ اوت شد!

پروموی مایکل کول:
در ادامه شوء و پس از پخش صحنه هایی از راء گذشته، مایکل کول در میز گزارشگران ایستاد و پشت میکروفون شروع به تمسخر جیم راس کرد و گفت: راس چلنج وی را پذیرفته است و در راء آینده مسابقه او برگزار خواهد شد! در ادامه کول یک سری عکس قلابی از راس به نشانه تمسخر پخش کرد و حسابی بووو شد!!

پروموی بیگشو:
در ادامه موزیک بیگشو زده شد و او به رینگ آمد. بیگشو که ظاهرا مشکلی ندارد و خندان است، درباره اتفاقات بازی با مارک هنری صحبت کرد و گفت: هر کسی میتواند جلوی قدرت هنری را بگیرد و هنری یک معجزه نیست!! من میدانم که من بهتر از مارک هنری هستم اما از تدی لانگ در آینده ای نزدیک ریمچ بازی خود را خواهم خواست! موزیک مارک هنری زده شد و قهرمان کمربند سنگین وزن جهان به کنار رینگ آمد و گفت: بیگشو حق خواستن ریمچ ندارد چون من در ونجنس قهرمان ماندم و این یعنی او قهرمانی را ترک کرد! هنری کمی درباره شرایط سال های گذشته خود گفت و در پایان اعلام کرد که تایتل در دست ورلد استرانگ چمپیون باقی خواهد ماند!

مین اونت
مسابقه پنجم: سی ام پانک در مقابل کریسچن.................... برنده مسابقه:
سی ام پانک
پانک پس از اجرای یک اسپرینگ کلوسلاین، آماده زدن حرکت معروف ماچو من شد که ریکاردو رودریگز، حواس داور را پرت کرد و آلبرتو دلریو ضربه ای به پانک وارد کرد. از طرفی دیگر کریسچن آماده زدن اسپیر بود که موزیک شیموس زده شد و کریسچن حواسش به سمت شیموس پرت شد و در برگشت یک GTS را دریافت کرد و بازنده شد.
» شوء این هفته با نشستن پانک در وسط رینگ و خندیدن شیموس به کریسچن به پایان رسید!


طبقه بندی: کشتی کج،  اخبار،  نتایج اسمک دان،  مسابقات اسمک دان،  دانلود ودیو،