تبلیغات
سایت تخصصی کشتی کج - پیش نمایش پی پی وی هل این ا سل 2011 - WWE Hell in a Cell 2011 Preview PPV

مطالب سایت

پیش نمایش پی پی وی هل این ا سل 2011 - WWE Hell in a Cell 2011 Preview PPV

توسط: رضا نوری| در: یکشنبه 10 مهر 1390


پیش نمایش هل این ا سل 2011:
دهمین پی پی وی کمپانی دابلیو دابلیو ای تا کمتر از 6 ساعت دیگر آغاز خواهد شد. هل این ا سل، عنوان این رویداد است که هر ساله علاقمندان زیادی را با توجه به نوع مسابقات به خود جذب میکند. در پی پی وی امسال که در نیو اورلئان برگزار خواهد شد، شاهد برگزاری پنج مسابقه هستیم که روی کاغذ، کیفیت مسابقات بیش از حد انتظار است اما باید ساعاتی دیگر منتظر ماند تا عکس العمل استارها و داستانی که برای مسابقات این پی پی وی، نوشته شده است، منتظر ماند تا کیفیت اصلی این رویداد مشخص شود.

جهت مشاهده پیش نمایش و تاریخچه کامل این مسابقات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

تاریخچه پی پی وی هل این ا سل:
هل این ا سل برای سومین سال است که با این نام برگزار خواهد شد و استارت این پی پی وی با این اسم از سال 2009 بود! تا سال 2009 همیشه در این ماه پی پی وی تاریخی نو مرسی برگزار میشد که طبق عادت همیشگی دابلیو دابلیو ای، نام این پی پی وی نیز به هل این ا سل تغییر پیدا کرد. در سال 2009، مسابقه گروه دی اکس در مقابل لگاسی، مسابقه هل این ا سل مچ این رویداد بود و در سال 2010 نیز دو برادر ناتنی یعنی کین و آندرتیکر در قفس با هم رقابت کردند که اکثرا مسابقات داخل قفس در مین اونت بوده است. طول و وزن قفس هل این ا سل به ترتیب 20 فوت و 5 تن است و استاران کاملا در این قفس زندانی میشوند و هیچ راهی برای خروج از قفس ندارند که از همین رو، مسابقات با خشونت بالایی برگزار میشود. قابل ذکر است که این مسابقه هیچ یک از قانون های دیسکوالیفیکشن و کانت اوت را ندارد.


جزئیات و اطلاعات دقیق هل این ا سل 2011:

تاریخ برگزاری: 2 اکتبر برابر با 11 مهر
روز برگزاری: یكشنبه شب به وقت محلی برابر با بامداد دوشنبه به وقت ایران
ساعت آغاز مسابقه: 18:45 به وقت محلی برابر با 3:30 بامداد به وقت ایران
مكان برگزاری: نیواورلئان، لوییزیانا
محل برگزاری مسابقه: استادیوم نیواورلئان آرنا
حامی مسابقه: لایت استرایک
ساعت بازگشایی درب استادیوم برای تماشاگران: 17:45 به وقت محلی

پوستر رسمی: در این
لینک
لوگوی رسمی: در این لینک

مسابقات قهرمانی درنظر گرفته شده در هل این ا سل 2011:
مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی آندیسپیوتد WWE: جان سینا (C) در مقابل آلبرتو دلریو در مقابل سی ام پانک
یک مسابقه تریپل ترت مچ، آن هم در قفس برای کمربند قهرمانی دابلیو دابلیو ای میتواند این رویداد را بسیار جذاب کند. دلریو که پس از کش کردن کیف خود در سامراسلم، قهرمان تایتل شد، تنها چند هفته بیشتر قهرمان نماند و در نایت آف چمپیونز به چلنجر خود یعنی جان سینا باخت و استوری این دو بر سر تایتل ادامه پیدا کرد. پانک که استوری جدیدی با تریپل اچ را آغاز کرده بود، در ابتدای راه خود درگیری هایی با کوین نش داشت که نش به دلیل مشکلات جسمی که داشت، به طور نمایشی از کمپانی توسط تریپل اچ اخراج شد اما این اخراج مانع دخالت او در بازی هانتر و پانک در نایت آف چمپیونز نشد! تریپل اچ، پانک را در نایت آف چمپیونز برد تا علاوه بر اینکه مقام خود در کمپانی را تثبیت نماید، به استوری خود با پانک پایان و پانک را وارد استوری کمربند WWE به عنوان یک فیس کند! به نظر میرسد با توجه به اتفاقات افتاده و خبرهایی که رسیده است، احتمال برد سینا در این بسیار زیاد میباشد چرا که استوری مهمی را در آینده پیش روی خود دارد؟!

مسابقه ای بر سر كمربند سنگین وزن جهان: مارک هنری (C) در مقابل رندی اورتن
ظاهرا کیفیت استوری های اسمکدان همچنان بیشتر از راء دنبال میشود و برای دومین بار باید شاهد رویارویی مارک هنری و رندی اورتن، این بار در قفس باشیم! هنری که پس از مصدوم کردن بیگشو، کین و اخیرا گریت کالی، تبدیل به غولی در اسمکدان شده است، با اورتنی مسابقه میدهد که در سال 2011 دو بار قهرمان تایتل سنگین وزن شده است! زمزمه ها مبنی بر این است که احتمال دخالت کین در این مسابقه وجود دارد و با توجه به سابقه درخشانی که کین در مسابقات هل این ا سل مچ دارد و سال گذشته نیز آندرتیکر را در این سل شکست داده است، بعید نیست دابلیو دابلیو ای استوری جدیدی را برای او نوشته باشد! طبق آخرین خبرها از منابع معتبر خبری، احتمال برد هنری در این بازی زیاد است و اگر در پایان این بازی شاهد مصدوم شدن اورتن شویم، نباید تعجب کرد!

مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی دیواس: کلی کلی (C) در مقابل بث فینیکس
سومین ملاقات کلی کلی و بث فینیکس در رینگ این بار هل این ا سل برگزار خواهد شد. با توجه به پایین آمدن کیفیت استوری دیواها جالب است که در سه ماه گذشته فقط شش دیوا در کمپانی فعالیت جدی داشتند که افت شدیدی در این زمینه نسبت به سال های اخیر مشاهده میشود. همین موضوع باعث شده است که WWE استوری کلی و فینیکس را همچنان ادامه دهد تا حداقل شاهد بازگشت دیواهای خود به میادین شود! کلی در دو پی پی وی قبلی توانسته با رول آپ های ناگهانی خود، فینیکس را شکست دهد و حضور ایو تورس و ناتالیا نیز در این بازی احتمالا تاثیر گذار خواهد بود! طبق آخرین شنیده ها باید منتظر پایان قهرمانی کلی در این پی پی وی باشیم!!

مسابقات معمولی درنظر گرفته شده در هل این ا سل 2011:

One On One Match: شیموس در مقابل کریسچن
یک مسابقه با کیفیت دیگر بین دو استار تاپ کمپانی از اسمکدان نیز بر کیفیت این پی پی وی قطعا خواهد افزود. شیموس که طی دو ماه قبل در حین درگیری با مارک هنری فیس شده است، استوری جدی پس از درگیری با هنری نداشته است و حالا استوری خوبی را با چلنجر و قهرمان اسبق تایتل سنگین وزن آغاز کرده است. کریسچن که ماه ها با اورتن درگیر بود و از این لحاظ یکی از طولانی ترین استوری های کمربند سنگین وزن جهان را داشته است، در چند هفته اخیر اسمکدان، ناموفق در مقابل شیموس بوده است اما در اسمکدان پایانی این هفته که دو روز قبل پخش شد، به شدت به شیموس حمله کرد تا خود این موضوع دلیل و بهانه ای برای پیروزی شیموس در مسابقه فردا باشد!

One On One Match: سین کارا در مقابل سین کارا
دو شخص در قالب یک شخصیت، قطعا یک مسابقه جذاب را برگزار خواهند کرد. سین کارای فیس که دو ماه قبل توسط شیموس در لدر مچ اسمکدان در مانی این د بنک مصدوم شد، پس از آن دیگر در میادین حاضر نشد تا اینکه بدل او، سین کارای هیل به جای فیس شخصیت وارد مسابقات شد و حتی در چندین مسابقه که برگزار کرد، تشویق شد اما دابلیو دابلیو ای، این موضوع هیل بودن کارا را با درگیری وی با دنیل برایان به مخاطبان خود فهماند و پس از چند هفته با بازگشت سین کارای فیس، استوری داغ این دو شروع شد. هر دو استار که مکزیکی نیز هستند، سابقه چندانی در کمپانی ندارند و این مسابقه تجربه خوبی برای آنها خواهد بود. البته سین کارای هیل، لباس و ماسک خود را در اسمکدان گذشته به رنگ سفید تغییر داد تا نشانه ای برای شناسائی کارای فیس از هیل شود! طبق آخرین خبرها احتمال برد کارای هیل بالاست!

اطلاعات تکمیلی هل این ا سل 2011:

به طبق تبلیغ رسمی سایت استادیوم مسابقات، حضور ادج، د میز، جان موریسون، ری میستریو و بیگشو برای این پی پی وی تبلیغ شده است که البته این جمله به معنی حضور این استاران در پی پی وی و جلوی دوربین نخواهد بود و با توجه به اخراج دمیز و مصدومیت میستریو و بیگشو، عملا نباید شاهد حضور این استاران در جلوی دوربین باشیم که قطعا نیز این گونه خواهد بود.


طبقه بندی: کشتی کج،  اخبار،  نتایج پی پیر ویو، 
برچسب ها: پیش نمایش پی پی وی هل این ا سل 2011 - WWE Hell in a Cell 2011 Preview PPV، پی پیر ویو هل این سل، پیش نمایش پی پیر ویو هل این سل، wwe hell in cell preview، hell in cell 2011، پی پیر ویو هل این سل 2011،

عناوین آخرین یادداشت های وبلاگ

صفحات سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای نویسنده وبلاگ محفوظ است . کپی کردن مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
قدرت گرفته از میهن بلاگ- طراحی قالب توسط تم استدیو | مكث تمپ
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافیك | M Graphic | تك پی اس دی