تبلیغات
سایت تخصصی کشتی کج - نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 30 سپتامبر 2011 - WWE Friday Night SmackDown Results

مطالب سایت

نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 30 سپتامبر 2011 - WWE Friday Night SmackDown Results

توسط: رضا نوری| در: شنبه 9 مهر 1390

نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 30 سپتامبر 2011:
آخرین شوء کمپانی دابلیو دابلیو ای قبل از پی پی وی هل این ا سل دیشب از شبکه SYFY روی ایر رفت. این شوء که با عنوان اسمکدان، بامداد چهارشنبه گذشته برگزار شده بود، شاهد ثبت آخرین بازی برای هل این ا سل بود که طی آن باید دو سین کارای فیس و هیل در مقابل هم قرار بگیرند! همچنین گریت کالی نیز توسط مارک هنری مصدوم شد تا به جمع کین و بیگشو بپیوندد! اتفاقات دیگری نیز در اسمکدان این هفته روی داد

برای مشاهده بقیه اخبار اسمکدان این هفته و برای دانلود تصاویر مسابقات به ادامه مطلب مراجعه نمایید

لینک دانلود تصاویر مسابقات اسمکدان ............. 4 مگابایت (رمز فایل : wwevarzesh.mihanblog.com)


پروموی ابتدای شوء:
اسمکدان این هفته با حضور بوکرتی در رینگ آغاز شد و بوکر، ابتداقهرمان کمربند سنگین وزن جهان، مارک هنری را به رینگ دعوت کرد و هنری نیز آمد. بوکر اشاره ای به قهرمانی هنری در نایت آف چمپیونز با غلبه بر رندی اورتن کرد و در حال تبریک گفتن به هنری بود که هنری حرف های او را قطع کرد و گفت: کمربند در دست صاحب واقعی اوست و هر کس که بخواهد آن را از من بگیرد، به هال آف پین منتقل میشود! بیگشو، کین و جری لاولر همین قصد را داشتند که با قدرت من روبه رو شدند و این بار نوبت به اورتن رسیده است تا او در قفس هل این ا سل، شاهد این بلا باشد! بوکر کمی به طرفداری از اورتن پرداخت و گفت: رندی میتواند تو را با یک آر کی او ببرد ولی هنری آن را رد کرد و در پایان گفت: کریر اورتن این یکشنبه به پایان میرسد و من او را همانند گریت کالی که هم اکنون شکست میدهم، شکست خواهم داد!

مسابقه اول: مارک هنری در مقابل گریت کالی ..................... برنده مسابقه:
مارک هنری
کالی برای اجرای فینیشر سنگین خود روی هنری رفت که هنری با یک ورلد استرانگ اسلم، کار را تمام کرد.
» پس از پایان بازی، هنری یک صندلی به رینگ آورد و روی پای کالی یک اسپلش سنگین را از کرنر اجرا کرد!

مسابقه دوم: جک سواگر در مقابل ایوان بورن....................... برنده مسابقه:
جک سواگر
کینگستون یک کلوسلاین در بیرون رینگ به زیگلر زد و ویکی هم حواس بورن را پرت کرد تا سواگر با اجرای انگل لاک برنده شود.

مسابقه سوم: سین کارا در مقابل هیث اسلاتر.................... برنده مسابقه:
سین کارا
در یک بازی کوتاه کارا پس از زدن یک کیک قوی، سوانتون بمب را اجرا کرد و برنده این مسابقه شد.
» پس از پایان بازی، سین کارای هیل روی اسکرین آرنا ظاهر شد و ماسک خود را درآورد و یک ماسک و لباس سفید بر چهره خود گذشت و چند کلمه اسپانیایی صحبت کرد و در نهایت اعلام کرد که همه چیز را این یکشنبه در بازی خود ثابت خواهد کرد که کدام سین کارا، سین کارای واقعی است!

مسابقه چهارم: ناتالیا در مقابل کلی کلی.......................... برنده مسابقه:
کلی کلی
کلی به راحتی با یک رول آپ توانست برنده این بازی کوتاه دیواس شود.
» پس از پایان بازی، بث فینیکس وارد رینگ شد و گلم اسلم را روی کلی اجرا کرد و در جمله ای کوتاه گفت: این یکشنبه، قهرمان جدید کمربند دیواس، من خواهم بود و دیگر راهی برای فرار نیست!

مسابقه پنجم: شیموس در مقابل کودی رودز....................... برنده مسابقه:
شیموس
» این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی بین قاره ای رودز برگزار شد.
شیوس برای اجرای سلتیک کراس رفت که کریسچن وارد رینگ شد و با چند پانچ، موجب DQ شدن بازی شد تا رودز همچنان قهرمان باقی بماند! در پایان کریسچن، کیل سوئیچ را به شیموس زد تا بازی این دو در هل این ا سل جذاب تر شود!

مسابقه ششم: زک رایدر در مقابل جی تی جی................... برنده مسابقه:
زک رایدر
رایدر پس از اجرای آپرکات موفق شد که رات رایدر را بزند و کار را تمام کند.

مین اونت

مسابقه هفتم: کریسچن در مقابل رندی اورتن..................... برنده مسابقه:
بدون برنده
درگیری این دو در بیرون رینگ شدت گرفت و اورتن با پانچ های متوالی خود، کریسچن را به رمپ آرنا رسانده بود که در همین حال 10 شماره داور به پایان رسید و بازی دبل کانت اوت شد!
» اورتن، کریسچن را برای زدن RKO روی میز گزارشگران آماده کرده بود که کودی روز آمد و به اورتن حمله کرد و یک کلوسلاین و دیاستر زیبا را روی اورتن اجرا کرد. در همین حال شیموس به سرعت خود را به رینگ رساند و یک بروگ کیک به رودز زد! حالا موزیک مارک هنری زده شد و او وارد رینگ شد. اورتن، پانچ های خود را شروع کرد و برای آر کی او رفت که یک ورلد استرانگ اسلم از هنری دریافت کرد! هنری یک صندلی به داخل رینگ آورد و برای گذاشتن زیر پای اورتن رفت که ناگهان یک RKO زیبا از اورتن خورد تا شوء اسمکدان این هفته با پخش موزیک اورتن به پایان برسد!


طبقه بندی: کشتی کج،  اخبار،  نتایج اسمک دان، 
برچسب ها: نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 30 سپتامبر 2011 - WWE Friday Night SmackDown Results، نتایج مسابقات اسمکدان، مسابقات اسمکدان، دانلود مسابقات اسمکدان، اسمکدان، نتایج مسابقات اسمکدان به تاریخ 30 سپتامبر 2011، دانلود تصاویر مسابقات اسمکدان به تاریخ 30 سپتامبر 2011، عکس های مسابقات اسمکدان به تاریخ 30 سپتامبر، عکس های مسابقات اسمکدان به تاریخ 30 سپتامبر 2011، wwe smack down photo، wwe smack down، دانلود عکس های اسمکدان،

عناوین آخرین یادداشت های وبلاگ

صفحات سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای نویسنده وبلاگ محفوظ است . کپی کردن مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
قدرت گرفته از میهن بلاگ- طراحی قالب توسط تم استدیو | مكث تمپ
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافیك | M Graphic | تك پی اس دی