تبلیغات
سایت تخصصی کشتی کج - نتایج دابلیو دابلیو ای سوپر شوء راء 19 سپتامبر 2011 - WWE Super Show Raw Results

مطالب سایت

نتایج دابلیو دابلیو ای سوپر شوء راء 19 سپتامبر 2011 - WWE Super Show Raw Results

توسط: رضا نوری| در: سه شنبه 29 شهریور 1390


نتایج دابلیو دابلیو ای راء 19 سپتامبر 2011:
اولین شوء دابلیو دابلیو ای پس از پی پی وی نایت آف چمپیونز بامداد امروز در اوهایو برگزار شد. در شوء این هفته شاهد ثبت دو مسابقه قهرمانی برای پی پی وی هل این ا سل و پایان عجیب استوری پانک و تریپل اچ بودیم!! همچنین درگیری مارک هنری و جری لاولر بعد از 15 سال نیز در نوع خود جالب بود و مهمان ویژه راء این هفته، هیو جکمن یکی از بازیگران معروف هالیوود بود که در ماندی نایت راء این هفته حضور پیدا کرد. هم اکنون می توانید در ادامه مطلب شاهد مشروح نتایج این هفته باشید:


پروموی ابتدای شوء:
در ابتدای شوء موزیک سی ام پانک زده شد و او لنگ لنگان وارد رینگ شد! او گفت: هرگز رفتاری که با من در اینجا شده، جای دیگر ندیده ام! من دیشب در یک جنگ بودم و غرورم آسیب دید. آرتروث و دمیز درست میگویند چرا که توئطه ای در دابلیو دابلیو ای است! من مثل آن دو شاکی نیستم اما ... در اینجا موزیک تریپل اچ زده شد و وی نیز به رینگ آمد. پانک گفت: من حرف هایم را تمام نکردم که تو آمدی! تریپل اچ گفت: دیشب من تو را بردم و هم اکنون COO کمپانی هستم. جان سینا دیشب تاریخ ساز شد ولی آلبرتو دلریو نیز حق ریمچ دارد و تو هم این حق را داری! دو هفته دیگر پی پی وی هل این ا سل خواهد بود و یک مسابقه تریپل ترت مچ بین شما سه نفر بر سر کمربند WWE برگزار خواهد شد! هر اتفاقی دیشب افتاد، به من مربوط نبود و من مشکلی برای ادامه جنگ ندارم! تریپل اچ، کت و کرواتش را در آورد اما پانک گفت: نمیخوام دوباره شروعش کنم بلکه میخوام تمامش کنم! غرور من آسیب دید چرا که یک نفر در حال بازی کردن با هر دوی ماست که به مراتب بالاتر از تو پست دارد!! در اینجا جان لورینایتیس وارد آرنا و سپس رینگ شد و گفت: قبول دارم که توئطه وجود دارد اما تریپل اچ نباید گول حرف های پانک را بخورد! من COO بودن را نمیخواهم و تو نمیتوانی به من بی احترامی کنی! تریپل اچ خطاب به لورینایتیس گفت: تو برای من کار میکردی و امشب من تا آخرش خواهم رفت! لورینایتیس به پانک گفت: برای تو بهترین آرزوها را میکنم و تو اخراجی ولی تریپل اچ گفت: او اخراج نیست ولی من تا آخر شوء چند نفر را اخراج میکنم!!

مسابقه اول: تگ تیم مچ .............................................. برنده مسابقه:
تیم فیس ها
» در این مسابقه شیموس، کوفی کینگستون، ایوان بورن و جاستین گابریل در مقابل وید برت، کریسچن، دیوید اوتانگا و مایکل مک گیلیکاری قرار گرفتند.
شیموس در پایان یک بروگ کیک و سپس سلتیک کراس را به اوتانگا زد و برنده بازی شد.

بک استیج با تریپل اچ:
تریپل اچ در بک استیج در حال صحبت با داور است که داور گفت: من از نظر امنیت خود نگران هستم که تریپل اچ گفت: هر وقت آرتروث و دمیز را دیدی، به آنها بگو پیش من بیایند! در ادامه آلبرتو دلریو به آن جمع اضافه شد و گفت: از اینکه باید با دو نفر دیگر در قفس بازی کنم، ناراحتم و دعا میکنم که مستر مکمن برگردد که تریپل اچ گفت: برای خودت دعا کن که وسط قفس باید گرفتار شوی!

مسابقه دوم: جان موریسون در مقابل آلبرتو دلریو .................... برنده مسابقه:
آلبرتو دلریو
در یک بازی بسیار کوتاه دلریو با اجرای کراس آرم بریکر، موریسون را مجبور به تپ اوت کرد!

پروموی هیو جکمن:
آنوسر آرنا، هیو جکمن را معرفی کرد و وی به رینگ آمد و گفت: میزبانی ماندی نایت راء برای من بسیار راحت تر میزبانی مراسم اسکار است. جکمن میخواهد ویدئوی فیلم جدیدش را پخش کند که ویکی گوئررو و دالف زیگلر وارد رینگ شدند! ویکی گفت: من یکی از هوادارن بزرگ تو هستم و تو یکی از شهوت انگیز ترین مرد هایی هستی که در دنیا وجود دارند!! تو هم مطمئنی که من یکی از جذاب ترین دیوا ها هستم که جکمن گفت: تو فقط یک دیوا هستی! زیگلر از برد دیشبش گفت تا کار به جائی کشید که جکمن یک مقوا که شعار زک رایدر بود را از بین تماشاگران گرفت و به زیگلر و ویکی نشان داد و با همان مقوا، رینگ را ترک کرد!

مسابقه سوم: سین کارا در مقابل کودی رودز ....................... برنده مسابقه:
بدون برنده
قبل از اینکه بازی آغاز شود، موزیک سین کارای هیل زده شد و وی نیز به رینگ آمد. کودی به شکل عجیبی از رینگ خارج شد و مشخص نشد که کجا رفت تا دو سین کارا در رینگ با هم فیس تو فیس شوند! بر خلاف اسمکدان گذشته این بار سین کارای هیل، بووو شد و سین کارای فیس نیز تشویق شد! مسابقه ای بین این دو برگزار نشد و تنها دقایقی با هم درگیر شدند که در این بین سین کارای فیس چند ضربه خود را به بدل خود زد تا در نهایت سین کارای هیل از رینگ فرار کند!

پروموی تریپل اچ:
د میز و آرتروث پیش تریپل اچ رفتند. میز بابت اتفاقات دیشب از هانتر عذرخواهی کرد و گفت: نباید چنین کاری میکردم! آرتروث هم تمام اتفاقات دیشب را گردن لیتل جیمی انداخت و قول دادند که دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد! تریپل اچ، غذرخواهی آنها را قبول کرد و گفت: هر کدام از شما باید 250 هزار دلار به عنوان جریمه پرداخت کنید! تروث و میز در حال ترک آنجا بودند که تریپل اچ جلوی آنها را گرفت و گفت: امشب نیز باید با جان سینا و سی ام پانک بازی کنید!

پروموی مارک هنری:
جیم راس در رینگ حضور دارد و گفت: تدی لانگ گفت که رندی اورتن درخواست ریمچ بازی خود را کرده است و این بازی در هل این ا سل برگزار میشود! در ادامه مارک هنری را معرفی کرد و وی به رینگ آمد. هنری گفت: هرگز تو هل این ا سل نبودم ولی اورتن را دیشب خیلی بد زدم و این کار را با او در هل این ا سب تکرار میکنم! هیچ کس نمیتواند کمربند را از من بگیرد و هرگز راس و تمام کسانی که به من در این سال ها بی احترامی کرده اند را فراموش نکرده ام و باید از من عذرخواهی کنند! تو از مکمن خواستی که من را اخراج کند و باید از من عذرخواهی کنی که راس گفت: این طور نیست و عذرخواهی کرد! هنری، کروات راس را گرفت و او را زمین انداخت که جری لاولر وارد رینگ شد و از هنری خواست که این کار را نکند که هنری، لاولر را گرفت ولی لاولر چند بیگ رایت به او زد اما هنری با یک ضربه او را به زمین انداخت و سپس ورلد استرانگ اسلم را به او روی میز گراشگران زد! در پایان داوران و سایر افراد به کمک لاولر آمدند و او را به بیرون آرنا انتقال دادند.

مسابقه چهارم: دیواس تگ تیم مج .................................. برنده مسابقه:
ایو تورس و کلی کلی
» در این بازی بث فینیکس و ناتالیا در مقابل کلی کلی و ایو تورس قرار گرفتند.
در یک لحظه ایو موفق شد که همانند کلی کلی، ناتالیا را رول آپ کند و برنده شود.

مسابقه پنجم: زک رایدر در مقابل دالف زیگلر ........................ برنده مسابقه:
زک رایدر
در حالی که حواس داور به ویکی بود، هیو جکمن یک بیگ رایت به زیگلر زد و سپس رایدر با اجرای فینیشر خود، برنده شد.

بک استیج با سی ام پانک و جان سینا:
پانک در حال آماده کردن خود بود که سینا به پیش او آمد و گفت: من و تو خیلی شبیه به هم فکر میکنیم و با جنجال های زیادی، مسابقات تاریخی را رقم زدیم و این بار میتوانیم مجددا در هل این ا سل تاریخ ساز شویم! پانک گفت: تو میتوانی به عنوان اولین قهرمان کمربند WWE اخراج بشوی و در این لحظات تاریخ ساز شوی!!

مین اونت
مسابقه ششم: سینا و پانک در مقابل آوسوم تروث ............... برنده مسابقه:
جان سینا و سی ام پانک
در پایان پانک با اجرای یک GTS روی د میز موفق شد که تیم خود را برنده بازی کند!
» پس از پایان بازی، سینا دست پانک را بالا گرفت و در این لحظه موزیک تریپل اچ زده شد و وی در استیج ایستاد و گفت: میز و تروث، اخراجید!! سپس آرنا را ترک کرد و میز و آرتروث به سمت تریپل اچ دویدند و به وی حمله در بک استیج حمله کردند ولی سایر استارها که در بک استیج نشسته بودند، آن دو را گرفتند و به دستور تریپل اچ، به بیرون آرنا پرتاب کردند! شوء راء این هفته هنگامی که تریپل اچ عصبانی به سمت دیگر رفت، به پایان رسید!


طبقه بندی: کشتی کج،  اخبار،  نتایج راو، 
برچسب ها: راو، نتایج راو، wwe raw، raw، پروموی راو، راو کشتی کج، کشتی کج، فوتبال، سایت تخصصی کشتی کج، مسابقات راو، نتایج مسابقات راو،

عناوین آخرین یادداشت های وبلاگ

صفحات سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای نویسنده وبلاگ محفوظ است . کپی کردن مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
قدرت گرفته از میهن بلاگ- طراحی قالب توسط تم استدیو | مكث تمپ
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافیك | M Graphic | تك پی اس دی