تبلیغات
سایت تخصصی کشتی کج - آخرین خبرها از مسابقه د راک و جان سینا: " راک و سینا در سوروایور سریز تیم میشوند! "

مطالب سایت

آخرین خبرها از مسابقه د راک و جان سینا: " راک و سینا در سوروایور سریز تیم میشوند! "

توسط: رضا نوری| در: سه شنبه 29 شهریور 1390

د راک The Rock و جان سینا John Cena تیم میشوند:
استوری جان سینا و د راک همچنان نیز در خاموشی پیگیری میشود و این بار خبرهای جدیدی از این استوری بیرون آمده است. قرار است در رسلمنیا سال آینده این دو استار در زادگاه د راک، یک مسابقه مقابل هم را برگزار کنند که دابلیو دابلیو ای از هم اکنون در حال برنامه ریزی و ادامه استوری راک و سینا از اواخر سال 2011 است! روز گذشته خبرهایی در این باره منتشر شد که حاکی از آن است که د راک و جان سینا در پی پی وی بزرگ سوروایور سریز با هم تگ تیم خواهند شد! جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در این باره به ادامه مطلب بروید:

داستان تیم شدن د راک و جان سینا از اینجا شروع شد که روز گذشته د راک عکسی را در توئیتر خود ارسال کرد و در جمله ای کوتاه نوشت: " برای اولین و آخرین بار با جان سینا در سوروایور سریز تیم میشود! " این در حالی بود که پیش از این راک در توئیت دیگری گفته بود: در سوروایور سریز طوری خواهم درخشید که هرگز ندرخشیده بودم! شما می توانید عکس ارسالی راک در توئیترش را از این لینک مشاهده کنید. گفتنی است در برخی خبرگزاری ها اعلام شده است که این عکس، پوستر رسمی پی پی وی سوروایور سریز 2011 نیز میباشد اما هنوز WWE آن را تائید نکرده است!
ساعاتی بعد از ارسال این خبر توسط راک در توئیتر، سایت رسمی WWE اعلام کرد که د راک و جان سینا در تگ تیم مچ سنتی سوروایور سریز حضو پیدا خواهند کرد! اطلاعات دیگری در این باره عنوان نشد و نکته جالب این است که پس از اعلام این خبر، طبق گزارش یکی از خبرگزاری ها نزدیک به ده هزار بلیط دیگر این پی پی وی به فروش رفت!
اما بامداد امروز د راک در فیس بوک خود نوشت: " من تا رسلمنیا 28 صبر نمیکنم! من نوامبر امسال به سوروایور سریز می آم و نیویورک را برق آسا میکنم! بهتر از همیشه ...! " همچنین گفته شده است که قرار است یک مسابقه تگ تیم مچ پنج به پنج برگزار شود و راک و سینا احتمالا به همراه شیموس و سی ام پانک در گروه فیس ها حضور خواهند داشت و با تیم هیل ها روبه رو میشوند! پیش از این نیز حضور راک در پی پی وی سوروایور سریز و کشتی گرفتن او با توجه به پروموی رسمی این پی پی وی و تبلیغاتی که دابلیو دابلیو ای برای آن کرده بود، قطعی شده بود! گفتنی است که WWE به تازگی آدرسی جدید برای مبارزه این دو استار به نشانی CenavsRock.WWE.com را راه اندازی کرده است که حواشی مربوط به درگیری راک و سینا را اطلاع رسانی میکند. نکته جالب دیگر این است که جان سینا هنوز واکنشی در توئیتر یا فیس بوک خود به صحبت های د راک نشان نداده است!


طبقه بندی: کشتی کج،  اخبار،  نتایج پی پیر ویو، 
برچسب ها: سوروایور سریز، اخبار پی پیر ویو سوروایور سریز، پی پیر ویو سوروایور سریز، survivor series، پی پیر ویو survivor series، pey per view survivor series، survivor series news، pey per view survivor series news، تگ تیم شدن جان سینا با راک، تیم شدن جان سینا با دراک، مسابقه جان سینا در پی پیر ویو سوروایور سریز، مسابقه دراک در پی پیر ویو سوروایور سریز، ppv survivor series، survivor series wallpaper، wwe survivor series،

عناوین آخرین یادداشت های وبلاگ

صفحات سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای نویسنده وبلاگ محفوظ است . کپی کردن مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
قدرت گرفته از میهن بلاگ- طراحی قالب توسط تم استدیو | مكث تمپ
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافیك | M Graphic | تك پی اس دی