تبلیغات
سایت تخصصی کشتی کج - پیش نمایش پی پی وی نایت آف چمپیونز 2011 - WWE Night Of Champions 2011 Preview PPV

مطالب سایت

پیش نمایش پی پی وی نایت آف چمپیونز 2011 - WWE Night Of Champions 2011 Preview PPV

توسط: رضا نوری| در: یکشنبه 27 شهریور 1390


نهمین پی پی وی کمپانی دابلیو دابلیو ای تا کمتر از 12 ساعت دیگر در نیویورک آغاز خواهد شد. نایت آف چمپیونز عنوان این پی پی وی است که در ساعات ابتدایی صبح فردا قرار است برگزار شود. برای این رویداد 7 مسابقه رسمی ثبت و در نظر گرفته شده است که به جز یک مسابقه، سایر مسابقات بر سر عنوان های قهرمانی میباشد! حضور تریپل اچ و مسابقه دادن پس از ماه ها نیز به جذابیت این پی پی وی افزوده است اما همچنان به نظر میرسد که در نبود سایر استارهای دیگر، از این پی پی وی نیز استقبال چندانی نشود که جای تعجب هم نیست!

جهت مشاهده پیش نمایش و تاریخچه کامل این مسابقات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

تاریخچه پی پی وی نایت آف چمپیونز:
نایت آف چمپیونز چهارمین سال برگزاری خود را با این اسم پشت سر خواهد گذاشت. این پی پی وی در سال 2008 جایگزین رویداد ونجنس شد و استارت آن با اسم نایت آف چمپیونز نیز از این سال بوده است! پی پی وی ونجنس در سال 2002 ویژه راء و اسمکدان بود و در سال های 2003 و 2004 نیز به ترتیب ویژه برند اسمکدان و راء بود اما در سال 2007 و پس از رسلمنیا، تمام پی پی وی ها مخصوص هر سه برند کمپانی بود. پی پی وی ونجنس در ابتدای شروع کارش در سال 2002 در ماه جولای برگزار شد که این روند تا سال 2005 ادامه داشت تا اینکه نام ونجنس به د گریت آمریکن بش تغییر داده شد و در سال 2007 با گذاشته شدن نام Vengeance: Night Of Champions روی این پی پی وی، آغازی بر نایت آف چمپیونز جدید بود! نایت آف چمپیونز از سال 2007 به بعد بر سر عنوان های قهرمانی برگزار شد و ونجنس نیز از امسال جایگزین پی پی وی براگینگ رایتس در ماه اکتبر شده است!

جزئیات و اطلاعات دقیق نایت آف چمپیونز 2011:

تاریخ برگزاری: 18 سپتامبر برابر با 28 شهریور
روز برگزاری: یكشنبه شب به وقت محلی برابر با بامداد دوشنبه به وقت ایران
ساعت آغاز مسابقه: 19:45 به وقت محلی برابر با 4:30 بامداد به وقت ایران
مكان برگزاری: بوفالو، نیویورک
محل برگزاری مسابقه: استادیوم HSBC Arena
حامی مسابقه: لایت استرایک
ساعت بازگشایی درب استادیوم برای تماشاگران: 18:45 به وقت محلی

پوستر رسمی: در این
لینک
لوگوی رسمی: در این لینک

مسابقات قهرمانی درنظر گرفته شده در نایت آف چمپیونز 2011:
مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی آندیسپیوتد WWE: آلبرتو دلریو (C) در مقابل جان سینا
پس از استوری سنگین و سخت سینا با سی ام پانک که منجر به باخت سینا در دو پی پی وی پیاپی و بزرگ فصل تابستان و از دست دادن کمربند قهرمانی کمپانی شد، حال جان سینا باید با استاری روبه رو شود که شاید با حرکات خود شعار Never Give Up سینا را در این پی پی وی نابود کند! سینا که خیلی کم با سابمیشن تسلیم شده، با شاهزاده مکزیکی روبه رو میشود که کراس آرم بریکر، ضربه پایانی اوست! سینا در سال 2004 با انگل لاک، کورت انگل که آن زمان در WWE بود، تسلیم وی شد و احتمال دارد که پس از سال ها دوباره شاهد تپ اوت سینا باشیم! آلبرتو دلریو نیز که پس از مدت ها تلاش برای کسب عنوان قهرمانی، حالا دارنده بزرگترین تایتل کمپانی است، به نظر نمیرسد به همین راحتی تایتل خود را از دست بدهد و برد او در این بازی تا حدودی قطعی است! گفتنی است که اگر سینا در این پی پی وی ببازد، پس از حدود سه سال اولین بار است که وی در سه پی پی وی پشت سر هم بازنده شده است! آخرین خبرها حاکی از آن است که احتمالا دلریو با DQ کردن بازی، تایتل خود را حفظ خواهد کرد!

مسابقه ای بر سر كمربند سنگین وزن جهان: رندی اورتن (C) در مقابل مارک هنری
ظاهرا استوری های برند اسمکدان همچنان با کیفیت تر و فنی تر از راء دنبال میشود و این بار نیز دو استار با سابقه و با تجربه باید بر سر کمربند سنگین وزن با هم روبه رو شوند. رندی اورتن طی ماه های گذشته استوری سنگینی با کریسچن را داشت که طی آن دو بار قهرمان تایتل شد و پس از پیروزی در مسابقه استیل کیج در سوپر شوء دو هفته گذشته اسمکدان مقابل کریسچن، WWE به استوری این دو پایان داد و در یک بتل رویال، ورلد استرانگ اسلم را حریف و چلنجر جدید اورتن معرفی کرد. مارک هنری که در طی دو ماه گذشته، بیگشو و کین را از مسابقات دور کرده است و شیموس را در سامراسلم شکست داده است، حالا اورتن را پیش روی خود میبیند! پس از سامراسلم در طی چند هفته متوالی شاهد حملات پیاپی هنری به اورتن در شوء های کمپانی بودیم که با توجه به این اتفاقات و خبرهایی که رسیده است، برد اورتن در این بازی نسبتا قطعی شده است!

مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی دیواس: کلی کلی (C) در مقابل بث فینیکس
دومین مسابقه پیاپی دو دیوای کمپانی بر سر کمربند قهرمانی دیواس این بار بوی پیروزی چلنجر را میدهد! کلی کلی که سه ماه قبل با گرفتن تایتل دیواس از بری بلا و پیروزی در استوری با بلا توئینز موجب خارج شدن آنها از برنامه اصلی کمپانی شد، حالا یکی از قدرتمند ترین دیواهای چند سال اخیر دابلیو دابلیو ای را پیش روی خود به عنوان چلنجر دارد. فینیکس که در سامراسلم به طرز عجیبی بازی را به کلی واگذار کرد، در راء دو هفته گذشته موفق شد در بازی نامبر وان کنتندر مقابل ایو تورس به پیروزی برسد و مجددا حریف کلی کلی شود. فینیکس و ناتالیا که به تازگی هیل شده اند، ظاهرا خیز بلندی برای قهرمانی برداشته اند چرا که طبق آخرین خبرها در پی پی وی امروز باید شاهد باخت کلی کلی باشیم!

مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی بین قاره ای: کودی رودز (C) در مقابل تد دیبیاسی
پسران هال اف فیمر و اسطوره های کمپانی دابلیو دابلیو ای حالا باید مقابل یکدیگر برای کسب تایتل قهرمانی روبه رو شوند. رودز پس از استوری کوتاه و موفق با ازکیل جکسون که منجر به قهرمانی او شد، حالا استوری جدیدی را با هم تیمی سابق خود در گروه لگاسی آغاز کرده است! دیبیاسی نیز ماه ها همراه رودز در مسابقات شرکت میکرد اما خیانت رودز به او در یکی از مسابقات اسمکدان موجب تغییر نقش دیبیاسی از هیل به فیس شد تا استوری جذابی بین این دو شروع شود. رودز و دیبیاسی تنها در اسمکدان گذشته با هم درگیری داشتند و هنوز برخورد چشم گیری با یکدیگر نداشته اند! به نظر میرسد همانند خبرهای رسیده، شانس رودز برای پیروزی در این مسابقه و حفظ تایتل بسیار بالاست!

مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی تگ تیم: ایر بوم (C) در مقابل د آوسوم تروث
دو تگ تیم جدید کمپانی موجب تشکیل این مسابقه و بالا آوردن کیفیت این کمربند شده اند! دابلیو دابلیو ای که ظاهرا از تگ تیم های خود چندان راضی نبود، حال اهمیت این کمربند را با تشکیل دو تگ تیم جدید بالا آورده است. د میز و آرتروث دو هیل تاپ کمپانی که در هفته های گذشته یک تگ تیم کاملا موفق را به وجود آورده اند باید در نقش چلنجر این کمربند در مسابقه فردا حاضر باشند. ایر بوم متشکل از کوفی کینگستون و ایوان بورن پس از گذشتن زمان کوتاهی از تشکیل گروه خود موفق شدند کمربند های قهرمانی را از دو عضو سابق نکسوس در ماه گذشته بگیرند و پس از آن درگیری خود را با این تیم آغاز کرده اند. در شوء های گذشته کمپانی این میز و تروث بوده اند که موفق عمل کردند و همین موضوع پیروزی ایر بوم را کاملا قطعی و ساده کرده است!

مسابقه ای بر سر كمربند قهرمانی ایالات متحده: دالف زیگلر (C) در مقابل موریسون در مقابل رایلی در مقابل سواگر
یک مسابقه فتال فور وی مچ برای کمربند قهرمانی یونایتد استیتز تا حدودی کیفیت این تایتل را نیز بالا آورده است! زیگلر که در سه ماه قبل موفق شد کمربند قهرمانی را از کوفی کینگستون بگیرد، پس از آن استوری مهمی نداشته است و چند هفته ای است که با جک سواگر استوری و درگیری جدیدی را آغاز کرده است! درگیری که بر سر ویکی گوئررو بوده است و حضور ویکی در این بازی میتواند به زیبایی این مسابقه بیفزاید. رایلی و موریسون، دو استار فیس کمپانی نیز عملا برای زیبا تر شدن این بازی اضافه شده اند و طبق آخرین خبرها، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید منتظر قهرمانی جک سواگر و ادامه استوری او با زیگلر باشیم!

مسابقات معمولی درنظر گرفته شده در نایت آف چمپیونز 2011:

One On One Match: سی ام پانک در مقابل تریپل اچ
همانند سال گذشته این پی پی وی نیز یک بازی سینگلز مچ دارد که با توجه به نام پی پی وی کمی عجیب به نظر میرسد! سی ام پانک که سال گذشته در این رویداد با بیگشو مسابقه داد حالا با ریاست جدید کمپانی یعنی تریپل اچ باید روبه رو شود. نوع این بازی No DQ است و در صورت باخت تریپل اچ در این مسابقه، او ریاست کمپانی را از دست خواهد داد! پانک پس از پشت سر گذاشتن استوری موفق با جان سینا، وارد استوری جدیدی با کوین نش و تریپل اچ شد. نش که پس از مدت ها به مسابقات برگشته بود به دلیل همزمانی فیلم سینمائی خود با استوری در WWE طی یک استوری عجیبی از سوی تریپل اچ اخراج شد تا پانک و تریپل اچ به استوری خود ادامه دهند. این در حالی بود که حتی مسابقه نش و پانک نیز برای این پی پی وی ثبت شد ولی تریپل اچ، خود را جایگزین نش کرد! نش که از این استوری در ظاهر کنار رفته است، باعث شد تا تریپل اچ بیشتر توسط پانک تحقیر شود تا جایی که در راء گذشته شاهد درگیری پانک و هانتر در رینگ بودیم تا مسابقه فردای آن ها داغ تر از قبل شود! تریپل اچ که امسال یک بازی کرده است و آن را به آندرتیکر باخته است، ظاهرا شرایط خوبی برای کشتی گرفتن دارد و وعده داده است که با پتک خود، پانک را مصدوم میکند! همه این ها در حالی است که احتمال دخالت نش در این بازی زیر صفر است و شاید نش به عنوان یک تماشاگر در این بازی دخالت کند نه استار کمپانی! طبق آخرین خبرها احتمال برد تریپل اچ در این بازی بیش از پانک است!

اطلاعات تکمیلی نایت آف چمپیونز 2011:

چندین خبرگزاری از بازگشت کریس جریکو در این پی پی وی خبر داده اند که با توجه به کنسرت جریکو در ماه آینده، عملا این موضوع منتفی و بسیار بعید است! سایت رسمی WWE حضور استارانی چون ری میستریو، سین کارا، وید برت، شیموس، کریسچن، ایو تورس، بلا توئینز و ناتالیا را برای این پی پی وی تبلیغ کرده است. همچنین سایت رسمی آرنای پی پی وی نیز نام کین و بیگشو را نیز برای این رویداد تبلیغ کرده است که در نوع خود کمی عجیب است! این در حالی است که دابلیو دابلیو ای برای اولین بار بعد از 4 سال است که به شهر بوفالو در نیویورک میرود!!


طبقه بندی: کشتی کج،  اخبار،  نتایج پی پیر ویو، 
برچسب ها: پیش نمایش پی پی وی نایت آف چمپیونز 2011 - WWE Night Of Champions 2011 Preview PPV، نایت آف چمپیونز 2011، night of champions، night of champions 2011، night of champions preview، pey per view night of champions، پیش نمایش پی پیر ویو night of champions،

عناوین آخرین یادداشت های وبلاگ

صفحات سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای نویسنده وبلاگ محفوظ است . کپی کردن مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
قدرت گرفته از میهن بلاگ- طراحی قالب توسط تم استدیو | مكث تمپ
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافیك | M Graphic | تك پی اس دی